Авторизация все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
Єдність громадянського сектору для налагодження дієвого контролю за владою, з метою недопущення дій, які порушують права громадян.
 
 • 11:05 – Якщо ця влада впаде, то хто ж красти буде? 
 • 19:17 – Силовики в дії: закриття піратів чи атаки на it-сектор.. 
 • 13:18 – Вовлечение пенсионеров для наполнения доходной части бюджета 
 • 10:19 – Новий процес - формування громадського урядування 
 • 13:08 – ПРАВИЛА НАДАННЯ ДОСТУПУ ДО ІНФРАСТРУКТУРИ КАБЕЛЬНОЇ КАНАЛІЗАЦІЇ ЕЛЕКТРОЗВ’ЯЗКУ 

ПОСТ-РЕЛІЗ та ПІДСУМКИ МОДЕРАТОРА VІI-го УКРАЇНСЬКОГО IGF ФОРУМУ ПО УПРАВЛІННЮ ІНТЕРНЕТОМ

ПОСТ-РЕЛІЗ та ПІДСУМКИ МОДЕРАТОРА VІI-го УКРАЇНСЬКОГО IGF ФОРУМУ ПО УПРАВЛІННЮ ІНТЕРНЕТОМ


14 жовтня 2016 року, в Києві, Комісією УСПП з питань науки та ІТ разом із співорганізаторами та партнерами було проведено 7-й Український форум з управління Інтернетом IGF-UA.

В роботі Форуму взяли участь представники та експерти європейських та міжнародних організацій, зокрема ICANN, RIPE NCC, ISOC, Спільного проекту ЄС та Ради Європи «Свобода медіа в Україні», парламенту, міністерств і відомств (НКРЗІ, МОН, СБУ, МВС, Національної поліції, Держспецзв’язку), приватного сектору в сфері ІКТ, інститутів громадянського суспільства, науково та освітніх установ з усіх областей України.

Згідно нового формату роботи, Комісією було організовано та проведено обговорення питань «Кібербезпеки» на дискусійному Майданчику за принципом відкритого мікрофону. Зокрема обговорювались таки тематики: законодавче забезпечення кібербезпеки України; кібербезпека і війна; галузеві CERTи; кібербезпека та права людини.

Учасники Майданчику одностайно визнали, що на сьогодні в Україні є недостатнім законодавче забезпечення питань кібербезпеки щодо рівноправної взаємодії держави, приватного сектору та громадянського суспільства, ігноруються європейські практики демократичного контролю за діями і повноваженнями влади, насаджуються практики держави агресора і руйнується ІТ сектор економки, а також запропонували поглибити та конкретизувати законотворчу роботу з цих питань.

Було підкреслено, що в умовах не визначення воєнного стану не можливо реалізувати повноцінну належну державну політику щодо кібербезпеки (кіберзахисту). Але ж необхідно створити умови для ефективної співпраці та взаємодії з неформальними громадськими об’єднаннями, які на волонтерських засадах виконують завдання захисту національного кіберпростору та протидіють кібератакам зовнішнього агресора.

Учасниками було наголошено, що державна підтримка команд швидкого реагування на кіберінциденти (CERT): фінансового, кадрового, програмно-технічного, методичного тощо – фактично відсутня. Водночас, приватний сектор демонструє високу відповідальність та зацікавленість в розвитку приватних CERTів, зокрема створений та отримав міжнародну сертифікацію перший приватний CERT.

Учасники не знайшли відповіді на питання чи готова влада та суспільство виконувати закони та Конституцію України, разом з тим держава демонструє прихильність до запровадження антидемократичних методів контролю за комерційними та приватними секторами Інтернет. При цьому європейські практики демократичного контролю за діями і повноваженнями влади блокуються та насаджуються практики держави агресора.

Також на Форумі були проведено Огляд ситуації щодо управління Інтернетом в світі та перспективи на найближчий час, обговорені питання «Права і свободи он-лайн», «Захист прав інтелектуальної власності», «Цифрова епоха для освіти», проведено батл «Роль держави в процесах управління інтернетом» та круглий стіл з доменних питань, а також проведена відкрита лекція із залучення молоді до програм стажувань ICANN для студентського гуртка "Лабораторія з управління інтернетом".

За результатами Форуму буде підготовлено узагальнений Звіт для направлення до Секретаріату IGF, інститутам громадянського суспільства та органам влади держави для врахування при підготовці законодавчих ініціатив, нормативно-правових актів тощо.

Посилання на документи Форуму:

Програма Форуму – http://igf-ua.org/program-igf-ua-2016

Презентації доповідачів – http://igf-ua.org/dopovid-2016

Відеозапис з Майданчика– https://www.youtube.com/watch?v=jCf_FUWCMes&feature=youtu.be

ПОСТ-РЕЛІЗ та ПІДСУМКИ МОДЕРАТОРА VІI-го УКРАЇНСЬКОГО IGF ФОРУМУ ПО УПРАВЛІННЮ ІНТЕРНЕТОМ
ПОСТ-РЕЛІЗ та ПІДСУМКИ МОДЕРАТОРА VІI-го УКРАЇНСЬКОГО IGF ФОРУМУ ПО УПРАВЛІННЮ ІНТЕРНЕТОМ

Залишити коментар

Національна Асамблея України

 

22 грудня 2014 року на установчому засідання громадських організацій було прийнято рішення створити на паритетних засадах Національну Асамблею України. 

Метою якої є:
- розвиток громадського сектору України; 
- спільний захист прав, свобод та законних інтересів громадян; 
- встановлення громадського контролю за державним управлінням та державними фінансами; 
- підвищення ролі територіальних громад; 
- ефективна боротьба з корупцією та розкраданням державного майна та державних фінансів, тощо.

Контактний телефон:
(044) 233-73-88


 • Читається
 • Всі новини

ПОСТ-РЕЛІЗ

 • 22:54
 • 56
 • 0

ПРЕС-АНОНС

 • 16:11
 • 98
 • 0